Telefono Nr.
Slaptažodis
Naujas vartotojas
Slaptažodžio priminimas
 
 

Paslaugos vartotojams

Paslaugos pirkėjams
 
 
Pirkėjams Agri.lt siūlo nemokamai naudotis Lietuvoje esančių naudotos ir naujos technikos, padargų ir kt. ūkio technikos ir prietaisų pardavėjų, ūkio (žemės, miško, sodo ir kt.) paslaugų teikėjų patalpintų skelbimų duomenų baze. Pirkėjams nemokamai pateikiama visa pardavėjo paskelbtos prekės ar paslaugos informacija, taip pat pardavėjo kontaktinė ir kita paskelbta informacija.

Paslaugos pardavėjams
 
 
Nauja ir naudota žemės ūkio technika (traktoriais, kombainais, krautuvais, padargais, sodo technika ir kita technika) prekiaujančios įmonės bei žemės ūkio ir kitų paslaugų teikėjai gali dėti skelbimus į Agri.lt skelbimų duomenų bazę. Tam, kad galėtumėte talpinti skelbimus į Agri.lt duomenų bazę, Jūs turite užsiregistruoti ir prisijungti prie sistemos. Skelbimų talpinimas yra nemokamas.
Talpinantiems skelbimus Agri.lt sistemoje nemokamai suteikiamas tik to pardavėjo skelbimų adresas, pvz. http://klientas.agri.lt.
 
 
Jeigu norite gauti daugiau informacijos, turite pasiūlymų ir idėjų dėl portalo veiklos? rašykite mums info@agri.lt
 

Apie projektą | Taisyklės | Slapukai | Registracija | Paslaugos vartotojams | Reklama | Kontaktai

Visos teisės priklauso: UAB "Optimalios sistemos". Kopijuoti puslapio turinį be sutikimo draudžiama ©.   Sukūrė: Softisite™
Nauja ir naudota žemės ūkio technika, žemės ūkio technikos dalys, technikos nuoma, žemės ūkio paslaugos, sodo technika, miško technika. Skelbimų portalas.